O nas

Poznaj naszą firmę

Solluxo - Innowacyjność i nowoczesność w produkcji folii oraz farb luminoscencyjnych

Jesteśmy właścicielem technologii umożliwiającej produkcję nowatorskich farb i folii fotoluminescencyjnych. Odporność, ekonomiczność i uniwersalność naszych produktów sprawia, że mają szerokie zastosowanie w codziennym użytkowaniu.

Produkujemy specjalistyczne folie i farby fotoluminescencyjne

Jesteśmy producentem nanokompozytowej fotoluminescencyjnej farby proszkowej, nanokompozytowej fotoluminescencyjnej farby płynnej oraz nanokompozytowej folii fotoluminescencyjnej wykonywanej również w postaci płyt. Materiały te świecą dlatego, że posiadają zdolność do gromadzenia z otoczenia energii, a następnie oddawania jej w postaci światła.

Tworzymy wysokiej jakości produkty o uniwersalnym zastosowaniu

Nasze produkty, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, mogą być wykorzystywane wszędzie tam, gdzie energia elektryczna nie jest dostępna lub jest dostępna w ograniczonym zakresie. Oznacza to, że w trosce o środowisko naturalne oraz zmniejszenie zapotrzebowania na energię elektryczną, możemy je stosować niemalże w każdych warunkach.

Promujemy innowacyjność, którą doceniają instytucje państwowe

Nasz pomysł uzyskał akceptację ze strony Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, dzięki czemu w 2018 roku uzyskaliśmy od NFOŚiGW dofinansowanie w formie dotacji na „Opracowanie termoutwardzalnej farby proszkowej luminescencyjnej odblaskowej oraz folii luminescencyjnej, luminescencyjnej odblaskowej”. Dofinansowanie to umożliwiło przygotowanie naszej technologii do produkcji.

Kierujemy się misją i dążymy do najwyższych standardów

Naszą misją jest zapewnienie zwiększonego bezpieczeństwa w wielu aspektach ludzkiego życia, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego uzyskanemu dzięki oszczędności energii. Produkty, które tworzymy posiadają szereg zastosowań, szczególnie w dziedzinie zapewnienia bezpieczeństwa.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Dowiedz się więcej na temat możliwości zastosowania naszych produktów.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Scroll to top